Zapraszamy do kolejnej edycji Pana Sprzątalskiego

Trzecia już edycja projektu skierowana jest do uczniów klas 1-3 szkół podstawowych województwa śląskiego. Akcja rozpocznie się 3 października br. i potrwa do 30 listopada, w którym poznamy laureatów poszczególnych konkursów ekologicznych zorganizowanych w ramach projektu.

Dla uczestników projektu przygotowane zostały pakiety startowe*, umożliwiające nauczycielom przeprowadzenie lekcji na temat zasad właściwego pozbywania się odpadów. W skład pakietów wchodzą m.in. płyta DVD z filmem animowanym oraz scenariuszem zajęć, samoprzylepna plansza magnetyczna z kompletem mini-magnesów oraz zeszyty ćwiczeń dla uczniów.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, na laureatów poszczególnych konkursów ekologicznych czekają liczne i atrakcyjne nagrody. Uczestnicy zgłoszeni do projektu przez nauczyciela, mogą wziąć udział aż w trzech rodzajach konkursów:
a. zespołowym pt.: „Na tropie Śmiciucha”
b. zespołowym pt.: „Coś z niczego”
c. indywidualnym pt.: „Coś z niczego”.

Formularz zgłoszenia do projektu Pan Sprzątalski można przesyłać na adres Organizatora – ul. Wodna 4, 30-556 Kraków, faksem pod numer 12 296 66 24 lub na adres e-mail: pansprzatalski@biosystem.pl w terminie do 17 października 2016 roku.

*Gdy liczba zgłoszeń przekroczy ilość przygotowanych pakietów startowych, udostępnimy do pobrania pakiety w wersji elektronicznej.

Zgłoś klasę

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...